Do výstavy zbývá    dnů    hodin    minut
Česká verze English version

Pro návštěvníky

VELETRH ZELENÝ SVĚT 2018
06.-07.9.2018, BVV – PAVILON A, HALA A1

Vážení návštěvníci,

Zelený Svět je mezinárodní odborný kontraktační zahradnický a floristický veletrh s osmnáctiletou tradicí. Stává se místem setkávání odborníků napříč celým spektrem zahradnických oborů. Od roku 2014 se koná ve dvouletém cyklu. Veletrh se bude konat pouze ve všední dny, a to ve čtvrtek a v pátek. Nebude chybět ani zvýrazněné téma, které se opět bude prolínat jak výstavními expozicemi, tak i doprovodným programem. Vše bude opět připraveno tak, aby nabídka veletrhu oslovila jak odborníky, tak i širokou veřejnost, která má o zahradnické služby konkrétní zájem. Již dnes můžeme říci, že se budeme chtít zaměřit na ochranu životního prostředí a nedostatek vody, který se bezesporu stal globálním problémem. Tato významná témata chceme rozvinout různými směry – jedním z nich je podpora zajímavých komerčních i neziskových projektů.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: vestra@green-world.info. Stejně tak přivítáme i Vaše podněty a nápady. Neváhejte využít možnost přihlásit se do soutěže anebo koupit prezentaci. Jste-li majitel firmy některé z nomenklatur veletrhu, můžete i jako nevystavující využít některou z našich placených reklam. Jednou z dalších možností je přihlášení do soutěže 
TIP VELETRHU ZELENÝ SVĚT, ve které můžete zveřejnit své novinky anebo vynálezy.

Veletrh je ryze odborný a má význam pro ty, kteří podnikají v oboru zemědělském, zahradnickém, floristickém, v komunální sféře a jim podobným. Rádi bychom pozvali nejen širokou odbornou veřejnost, ale také odbory životního prostředí, starosty měst a obcí, pracovníky komunální sféry, projektanty, architekty a zástupce stavebních firem. Těší se na Vás vystavovatelé nejen z České republiky, ale také z Německa, Polska, Holandska, Slovenska, Maďarska a Rakouska. 

TENTO VELETRH JE NEPRODEJNÍ. Ale nezapomínáme na naše koncové zákazníky, bez nich by tento veletrh neexistoval. Je proto velmi významný pro ty, kteří hledají svou realizační firmu, zahradníka, dodavatele rostlin a doplňků, nebo jen hledají tu správnou inspiraci. Je však důležité mít na paměti, že veletrh není prodejní, a proto k nám nejezděte za nákupy. Vaše zbytečné zklamání nás pak také mrzí.

Přejeme Vám šťastnou cestu a věříme, že veletrh splní všechna Vaše očekávání.

OTEVÍRACÍ DOBA VELETRHU

ČTVRTEK   06.09.2018   10:00 - 18:00
PÁTEK   07.09.2018   09:00 - 17:00


VSTUPNÉ

DOSPĚLÍ   100,- Kč (včetně DPH)  
       
STUDENTI A MLÁDEŽ DO 18 LET   ZDARMA po předložení průkazu  
       
ODBORNÁ VEŘEJNOST   ZDARMA na základě registrace – firma, škola, institut, svaz. Platná registrace musí být vyplněna také na volné vstupence, kterou obdržíte od pořadatele, anebo vystavovatel.  
       
REGISTRACE   Registraci můžete provést ONLINE, anebo na místě.  

 

KUDY K NÁM

AUTEM: 
Na silnících ve městě Brně prosím sledujte dopravní značení s názvy "BVV" nebo "Výstaviště".
Příjezd a parkování před halou E (Expoparking-kryté parkoviště), dále pěšky vstupem přes halu E na základě volné nebo zakoupené vstupenky, anebo s potvrzením ONLINE registrace.

PĚŠÍ: 
Městskou hromadnou dopravou v Brně z autobusového nádraží Zvonařka na výstaviště autobusem č. 84 směr Pisárky. Nebo z autobusové destinace naproti hotelu Grand na výstaviště tramvají č. 1 směr Pisárky (5 stanic).

VSTUPNÍ MÍSTA:
Hlavní vstup (vchod 1) – GPS souřadnice 49°11'18.08"N; 16°35'8.26"E
Vstup pavilon E (vchod 4) – GPS souřadnice 49°11'4.89"N; 16°34'55.61"E

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE ZÍSKÁTE
ZDE http://www.bvv.cz/navstevnici/doprava/

 

 

Pavilon A půdorys

 


Pavilon A letecký snímek

 

Pavilon A, hala A1

Výstavní haly jsou součástí komplexu budov pavilonu A s mimořádně zajímavou architekturou, který byl postaven jako železobetonový skelet s vyzděným obvodovým pláštěm a prosklenou střechou. Hala A1 je rozložena do více vzájemně propojených lodí. Haly mají ve svém interiéru postranní galerie. Výška hal uprostřed dosahuje 19 metrů.


A1 hala

Hlavní vstup na veletrh ZS je umístěn v hale A1. Zde můžete navštívit školkařské firmy, dodavatele substrátu, zahradnických, školkařských a vinařských potřeb, okrasných a ovocných dřevin, pesticidů a hnojiv, zahradní techniky, nářadí a mechanizace, realizátory, pěstitele, květináře, floristy a ostatní.


Sál Morava

Tento sál bude připraven pro přednášky, semináře, workshopy a prezentaci firem. První den veletrhu zde proběhne mediální tisková konference s pořadatelem, zástupci svazu a výstaviště.
 
Těší se na Vás vystavovatelé nejen z České republiky, ale také z Německa, Polska, Holandska, Slovenska, Maďarska a Rakouska. 
Rádi bychom pozvali nejen širokou odbornou veřejnost, ale také odbory životního prostředí, starosty měst a obcí, pracovníky komunální sféry, projektanty, architekty a zástupce stavebních firem.

REKLAMA:

Zahradnictví floristika

VOLMARYMEDIÁLNÍ PARTNER:

Zahradnictví floristika

Floristika-časopis pro floristy, květináře, aranžéryZÁŠTITU PŘEVZALI:

Svaz květinářů a floristů

Svaz zakládání a údržby zeleně